Mentoring

 

Víte, kam chcete jít, jak vypadá váš cíl.  Jen cesta je zahalená a plná překážek.  Mentoring je o hledání snazší cesty k cíli.  S otázkami přichází klient, já odpovídám, spolu hledáme řešení. Rozšiřuji spektrum jeho znalostí, předávám zkušenosti, nalézám varianty cesty k cíli.  Je-li to vhodné, vedu klienta k hlubšímu uvědomění právě nabytého poznání a rozšíření svých dovedností, které využije ve firmě či jinde.  

 

Většina otázek je z okruhu: „Já a byznys“. Jak si mám najít partnera pro podnikání, vhodné spolupracovníky, na co se jich mám ptát? Jsem poprvé manažerem - jak mám efektivně vést poradu.  Nezvládám své úkoly, neumím si stanovit priority.  Lidé mi nevracejí úkoly včas a v takové kvalitě, jak bych si představoval. Nezvládám svůj čas.  Chci umět motivovat lidi.  Neumím prodat výsledky své práce. Neumím jít a cvrlikat s neznámými lidmi na byznys party.

 

Během mentoringových setkání individuálně řešíme otázky řízení času, projektů, komunikace s týmem, s nadřízeným, s klienty, nastavení byznys plánů, vystupování na veřejnosti, nastavení budoucí kariérní cesty.

 

Jsem zaměřená na efektivitu a dlouhodobou udržitelnost našeho konání. Proto ráda pracuji s talenty dle metodiky Gallup, které v mnohém pomohou osvětlit, proč nám něco jde skvěle, proč na něčem nám uniká energie a na čem si mohu dobře postavit svou strategii úspěchu.

KONTAKT

© 2018 By Lenka Mrazova. Proudly created with Wix.com